Contact Form 7 - en to hy translation catalogue (180 entries)

en: (required)
hy: (պահանջվում է)

en: (select language)
hy: (Ընտրել լեզուն)

en: * One choice per line.
hy: * Մի ընտրություն մեկ տողով.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
hy: * Դա նշանակում է այցելուն, ով ընդունում է ժամկետային unchecks այն.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
hy: * կատակել | պատասխանել (e.g. 1+1=?|2)

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong>
hy: <strong>Տվյալների բազայի սեղան Կապ Ձեւ 7 գոյություն չունի.</strong>

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong> You must <a href="%s">create the table</a> for it to work.
hy: <strong>Տվյալների բազայի սեղան Կապ Ձեւ 7 գոյություն չունի.</strong> Դուք պետք է <a href="%s">ստեղծել աղյուսակ</a>դրա համար է աշխատել.

en: Acceptable file types
hy: Ընդունելի ֆայլի տեսակների

en: Acceptance
hy: Ընդունման

en: Add New
hy: Ավելացնել նոր

en: Add new
hy: Ավելացնել նոր

en: Additional Settings
hy: Լրացուցիչ կայանքներ

en: Additional headers:
hy: Լրացուցիչ ներլցնելու համար:

en: Afrikaans
hy: Աֆրիկաան

en: Akismet judged the sending activity as spamming
hy: Akismet դատվելու ուղարկող գործունեությանը, ինչպես սպամի

en: Albanian
hy: Ալբաներեն

en: Allow multiple selections?
hy: Թույլ են տալիս բազմաթիվ ընտրանքները?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
hy: Եւ դնել սույն օրենսգրքի մեջ Պատկեր Հավելվածներ դաշտ են ստորեւ.

en: And, put this code into the Mail fields below.
hy: Եւ դնել սույն օրենսգրքի մեջ Փոստ fields ստորեւ.

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույնը

en: Bosnian
hy: Բոսնիերեն

en: Brazilian Portuguese
hy: Բրազիլական պորտուգալերեն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարացի

en: Catalan
hy: Կատալան

en: Checkboxes
hy: Նշումները

en: Chinese (Simplified)
hy: Չինարեն (պարզեցված)

en: Chinese (Traditional)
hy: Չինարեն (ավանդական)

en: Choices
hy: Ընտրությունը

en: Contact
hy: Հետադարձ կապ

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
hy: Contact Form 7 կարիք ունի ձեր աջակցության. Խնդրում ենք նվիրաբերել այսօր.

en: Contact form
hy: Կոնտակտային ձեւ

en: Contact form created.
hy: Կոնտակտային ձեւ ստեղծում.

en: Contact form deleted.
hy: Կոնտակտային ձեւ ջնջված է.

en: Contact form saved.
hy: Կոնտակտային ձեւ պահպանվել.

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Copy this code and paste it into the form left.
hy: Պատճենել այս կոդը եւ տեղադրեք այն ձեւը մնացել.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
hy: Պատճենել այս կոդը եւ տեղադրեք այն Ձեր գրառմանը, էջ կամ տեքստային widget բովանդակություն.

en: Croatian
hy: Խորվաթերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: Դանիական

en: Database table created.
hy: Տվյալների բազայի սեղան ստեղծված է.

en: Default value
hy: Լռությամբ արժեքը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Donate
hy: Նվիրաբերել

en: Drop-down menu
hy: Կաթիլ պարզ ցանկի

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edit Contact Forms
hy: Խմբագրել Կոնտակտային ձեւեր

en: Email address seems invalid.
hy: Էլփոստի հասցեն, կարծես անվավեր.

en: Email address that sender entered is invalid
hy: Փոստային հասցեն, որ ուղարկողի Մուտքագրված անվավեր

en: Email field
hy: փոստ դաշտ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: FAQ
hy: ՀՏՀ

en: Failed to create database table.
hy: Չհաջողվեց ստեղծել բազայի սեղան.

en: Failed to send your message. Please try later or contact administrator by other way.
hy: Չհաջողվեց ուղարկել Ձեր հաղորդագրությունը. Խնդրում ենք փորձել ավելի ուշ կամ կապնվեք կառավարչին այլ ճանապարհով.

en: Failed to upload file.
hy: Չհաջողվեց բեռնել ֆայլը.

en: Failed to upload file. Error occurred.
hy: Չհաջողվեց բեռնել ֆայլը. Սխալ պատահեց.

en: File attachments:
hy: Պատկեր հավելվածների:

en: File size limit
hy: Ֆայլի չափ, սահմանաչափ

en: File upload
hy: Պատկեր վերբեռնել

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: For image
hy: Համար պատկերը

en: For input field
hy: Համար մուտքագրման դաշտի

en: Foreground color
hy: Առաջնային պլանի գույն

en: Form
hy: Ֆորմա

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: From:
hy: Նշվածից․

en: From: %s
hy: Նշվածից․ %s

en: Galician
hy: Գալիերեն

en: Generate Tag
hy: Առաջացնում Tag

en: Georgian
hy: Վրացական

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հուներեն

en: Hebrew
hy: Հրեական

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Image settings
hy: Պատկեր պարամետրեր

en: Image size
hy: Պատկերի չափերը

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Input field settings
hy: Մուտքագրման դաշտի պարամետրեր

en: Insert a blank item as the first option?
hy: Տեղադրել դատարկ նյութը, որպես առաջին տարբերակը?

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Large
hy: Մեծ

en: Latvian
hy: Լատվիական

en: Lithuanian
hy: Լիտվական

en: Mail
hy: Փոստ

en: Mail (2)
hy: Փոստ (2)

en: Make checkboxes exclusive?
hy: Կատարեք նշումները բացառիկ

en: Make this checkbox checked by default?
hy: Դարձրեք այս մակնշման պատուհանը ստուգված Լռությամբ ?

en: Make this checkbox work inversely?
hy: Դարձրեք այս մակնշման պատուհանը աշխատանքներ ?

en: Malay
hy: Մալայերեն

en: Malayalam
hy: Կերալերեն

en: Medium
hy: Միջին

en: Message Body:
hy: Հաղորդագրություն մարմինը :

en: Message body:
hy: Հաղորդագրություն մարմին

en: Messages
hy: Հաղորդագրություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Norwegian
hy: Նորվեգերեն

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
hy: Նշում: օգտագործելու CAPTCHA, դուք պետք Իսկապես Վիքիփեդիա, ազատ CAPTCHA plugin տեղադրված.

en: Or
hy: Կամ

en: Persian
hy: Պարսիկ

en: Please accept the terms to proceed.
hy: Խնդրում եմ ընդունեք պայմանները շարունակել.

en: Please fill the required field.
hy: Խնդրում ենք լրացնել պահանջվող դաշտ.

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Portuguese
hy: Պորտուգալերեն

en: Put a label first, a checkbox last?
hy: Հագնել որի պիտակի վրա «Նախ մակնշման պատուհանը վերջին ?

en: Quiz
hy: Կատակել

en: Quizzes
hy: Ստուգարքների

en: Radio buttons
hy: Ռադիո կոճակներ

en: Required field?
hy: Պահանջվող դաշտը ?

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
hy: Ուղարկողի չի մտնի ճիշտ պատասխանը վիկտորինայի

en: Sender's message was failed to send
hy: Ուղարկողի ի ուղերձը չի ուղարկել

en: Sender's message was sent successfully
hy: Ուղարկողի ի ուղերձն ուղարկված է հաջողությամբ

en: Sending ...
hy: Ուղարկում ...

en: Serbian
hy: Սերբերեն

en: Settings
hy: Պարամետրեր

en: Show
hy: Ցույց տալ

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Slovene
hy: Սլովեն

en: Small
hy: Փոքր

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Subject
hy: Դուք փնտրել էք

en: Subject:
hy: Դուք փնտրել էք:

en: Subject: %s
hy: Դուք փնտրել էք: %s

en: Submit button
hy: Ներկայացնել կոճակը

en: Support
hy: Աջակցություն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Text area
hy: Տեքստ տարածք

en: Text field
hy: Տեքստային դաշտ

en: Thai
hy: Թայլանդերեն

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hy: Կոդը, որ ուղարկողի մտել, չի համապատասխանում CAPTCHA

en: There is a field of term that sender is needed to accept
hy: Կա մի դաշտ ժամկետային է, որ ուղարկողի համար հարկավոր է ընդունել

en: There is a field that sender is needed to fill in
hy: Կա մի դաշտ է, որ ուղարկողի համար հարկավոր է լրացնել

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hy: Այս շփման ձեւը պարունակում CAPTCHA բնագավառներում, սակայն անհրաժեշտ գրադարանների (GD եւ FreeType) հասանելի չեն Ձեր սերվերի վրա.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hy: Այս շփման ձեւը պարունակում CAPTCHA բնագավառներում, բայց ժամանակավոր թղթապանակը համար ֆայլեր (%s) գոյություն չունի կամ չի կարող գրել.  Դուք կարող եք ստեղծել այն թղթապանակը կամ փոխելու իր թույլտվության ձեռքով.

en: This contact form contains [icl] tags, but they are obsolete and no longer functioning on this version of Contact Form 7. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">There is a simpler way for creating contact forms of other languages</a> and you are recommended to use it.
hy: Այս շփման ձեւը պարունակում է [icl] թեգերը են, բայց նրանք հնացած եւ այլեւս չեն գործում այս տարբերակը Contact Form 7. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">Կա մի պարզ միջոց ստեղծման համար շփման ձեւերի ուրիշ լեզուներով,</a> եւ ձեզ են Հանձնարարվում է օգտագործել այն.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hy: Այս շփման ձեւը պարունակում CAPTCHA բնագավառներում, բայց ժամանակավոր թղթապանակը համար ֆայլեր (%s) գոյություն չունի կամ չի կարող գրել.  Դուք կարող եք ստեղծել այն թղթապանակը կամ փոխելու իր թույլտվության ձեռքով.

en: This field requires author's URL
hy: Այս դաշտը պահանջում հեղինակի URL

en: This field requires author's email address
hy: Այս դաշտը պահանջում հեղինակի էլեկտրոնային փոստի հասցեն

en: This field requires author's name
hy: Այս դաշտը պահանջում հեղինակի անունը

en: This file is too large.
hy: յս ֆայլում չափազանց մեծ է.

en: This file type is not allowed.
hy: Այս ֆայլը տեսակը չի թույլատրվում.

en: This mail is sent via contact form on %1$s %2$s
hy: Այս նամակը է ուղարկվի փոստով շփման ձեւ է %1$s %2$s

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
hy: Օգտագործել CAPTCHA, դուք պետք է <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Իսկապես Հասարակ CAPTCHA</a> plugin տեղադրված.

en: To:
hy: Նշված տեղում

en: Turkish
hy: Թրքերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Untitled
hy: Անանուն

en: Uploaded file is not allowed file type
hy: Վերբեռնված ֆայլը չի թույլատրվում ֆայլ տեսակը

en: Uploaded file is too large
hy: Վերբեռնված ֆայլում չափազանց մեծ է

en: Uploading a file fails for PHP error
hy: Վերբեռնելուց ֆայլի ձախողվի համար PHP սխալ

en: Uploading a file fails for any reason
hy: Վերբեռնելուց ֆայլի չկարողանա որեւէ պատճառով

en: Use HTML content type
hy: Օգտագործել HTML բովանդակության տեսակ

en: Use mail (2)
hy: Օգտագործման Փոստ (2)

en: Use the default language (%s)
hy: Օգտագործել լռելյայն լեզու (%s)

en: Use this text as watermark?
hy: Օգտագործեք այս տեքստը, ինչպես ջրի մակարդակի նշագիծ ?

en: Validation errors occurred
hy: Վավերացում սխալները տեղի է ունեցել

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
hy: Վավերացում սխալները տեղի է ունեցել Խնդրում ենք հաստատել, դաշտերը եւ ներկայացնել այն կրկին.

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: Wrap each item with <label> tag?
hy: Շալ յուրաքանչյուր նյութի հետ <label> tag?

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hy: Դուք պատրաստվում եք ջնջել այս շփման ձեւը.
      'Չեղարկել' դադարեցնելու, 'OK' to ջնջելու.

en: Your Email
hy: Ձեր նամակները

en: Your Message
hy: Ձեր հաղորդագրությունը

en: Your Name
hy: Ձեր անունը

en: Your answer is not correct.
hy: Ձեր պատասխանը ճիշտ չէ.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
hy: Ձեր ավանդի համար անհրաժեշտ է կատարել այս plugin ավելի լավ.

en: Your entered code is incorrect.
hy: Ձեր մուտքագրված կոդը ճիշտ չէ.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
hy: [Ձեր ուղերձն ուղարկված է հաջողությամբ. շնորհակալություն

en: bytes
hy: բայտ

en: optional
hy: Ընտրովի
