Contact Form 7 Parsi - en to fa_IR translation catalogue (233 entries)

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
fa_IR: %1$s از افزونه فرم تماس 7 نسخه %2$s بدون هیچ جایگزین در دسترسی <strong>توصیه می شود</strong>.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
fa_IR: %1$s از افزونه فرم تماس 7 نسخه %2$s <strong>توصیه می شود</strong>. از %3$s به جای آن استفاده کنید.

en: %s ago
fa_IR: %s پیش

en: (required)
fa_IR: (الزامی)

en: (select language)
fa_IR: (انتخاب زبان)

en: * One choice per line.
fa_IR: * یک انتخاب در هر خط.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
fa_IR: * این بدین معنا است که بازدید کننده شرایطی را که تیک نزده، می پذیرد.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
fa_IR: * پرسش | پاسخ (مثلا 1+1=؟ | 2)

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
fa_IR: <strong>افزونه فرم تماس 7 %1$s به وردپرس %2$s یا بالاتر نیاز دارد.</strong> لطفا ابتدا <a href="%3$s">وردپرس خود را ارتقا دهید</a>.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
fa_IR: <strong>در بعضی از موارد Jetpack باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای افزونه های دیگر می شود.</strong> <a href="%s" target="_blank">آموزش جلوگیری کردن از آن</a>

en: Acceptable file types
fa_IR: انواع پرونده قابل قبول

en: Acceptance
fa_IR: پذیرش

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Additional Settings
fa_IR: تنظیمات اضافی

en: Additional headers:
fa_IR: سربرگ های اضافی:

en: Afrikaans
fa_IR: آفریقایی

en: Akismet
fa_IR: اکیسمیت

en: Albanian
fa_IR: آلبانیایی

en: Allow multiple selections?
fa_IR: آیا انتخاب چند گزینه به طورهمزمان مجاز است؟

en: And, put this code into the File Attachments field below.
fa_IR: و، این کد را در زمینه پیوست پرونده زیر قرار دهید.

en: And, put this code into the Mail fields below.
fa_IR: و، این کد را در زمینه های پست الکترونیکی زیر بگذارید.

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Armenian
fa_IR: ارمنی

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Azerbaijani
fa_IR: اذربایجانی

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Bangla
fa_IR: بنگالی

en: Basque
fa_IR: باسکی

en: Belarusian
fa_IR: بلاروسی

en: Bosnian
fa_IR: بوسنیایی

en: Brazilian Portuguese
fa_IR: برزیلی پرتغالی

en: Bulgarian
fa_IR: بلغاری

en: CAPTCHA
fa_IR: کد امنیتی

en: Catalan
fa_IR: کاتالان

en: Central Kurdish
fa_IR: کردی مرکزی

en: Checkboxes
fa_IR: جعبه های انتخاب

en: Chinese (Simplified)
fa_IR: چینی (ساده شده)

en: Chinese (Traditional)
fa_IR: چینی (سنتی)

en: Choices
fa_IR: انتخاب ها

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Contact Form
fa_IR: فرم تماس

en: Contact Form 7
fa_IR: فرم تماس 7

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
fa_IR: افزونه فرم تماس 7 به کمک شما نیاز دارد. لطفا همین امروز کمک مالی کنید.

en: Contact Forms
fa_IR: فرم های تماس

en: Contact form %d
fa_IR: فرم تماس %d

en: Contact form created.
fa_IR: فرم تماس ایجاد شد.

en: Contact form deleted.
fa_IR: فرم تماس پاک شد.

en: Contact form saved.
fa_IR: فرم تماس ذخیره شد.

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy this code and paste it into the form left.
fa_IR: این کد را کپی کنید و آن را در سمت چپ فرم قرار دهید.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
fa_IR: این کد را کپی کرده و آن را در نوشته، برگه یا محتوای ابزارک متنی قرار دهید.

en: Croatian
fa_IR: کرواتی

en: Czech
fa_IR: زبان چکوسلواکی

en: Danish
fa_IR: دانمارکی

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date format seems invalid.
fa_IR: فرمت تاریخ نامعتبر به نظر می رسد.

en: Date format that the sender entered is invalid
fa_IR: فرمت تاریخی که فرستنده وارد کرده، نامعتبر است.

en: Date is earlier than minimum limit
fa_IR: تاریخ نسبت به حداقل محدودیت زودتر است.

en: Date is later than maximum limit
fa_IR: تاریخ نسبت به حداکثر محدودیت دیرتر است.

en: Default value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Delete
fa_IR: پاک کردن

en: Docs
fa_IR: اسناد

en: Donate
fa_IR: کمک مالی

en: Drop-down menu
fa_IR: منو بازشو

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر

en: Dutch
fa_IR: هلندی

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit &#8220;%s&#8221;
fa_IR: ویرایش &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Forms
fa_IR: ویرایش فرم های تماس

en: Email
fa_IR: پست الکترونیکی

en: Email address seems invalid.
fa_IR: آدرس پست الکترونیکی نامعتبر به نظز می رسد.

en: Email address that the sender entered is invalid
fa_IR: آدرس پست الکترونیکی ای که فرستنده وارد کرده است نامعتبر است.

en: English
fa_IR: انگلیسی

en: Error in deleting.
fa_IR: خطا در پاک کردن پرونده

en: Esperanto
fa_IR: زبان بین المللی

en: Estonian
fa_IR: استونیایی

en: FAQ
fa_IR: پرسش های متداول

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
fa_IR: ارسال پیام شما با شکست مواجه شد. لطفا بعدا امتحان کنید و یا از طریق دیگری با مدیر تماس بگیرید.

en: Failed to upload file.
fa_IR: بارگذاری پرونده ناموفق بود.

en: Failed to upload file. Error occurred.
fa_IR: بارگذاری پرونده ناموفق بود. خطایی رخ داده است.

en: File attachments:
fa_IR: پیوست پرونده:

en: File size limit
fa_IR: محدودیت اندازه پرونده

en: File upload
fa_IR: بارگذاری پرونده

en: Finnish
fa_IR: فنلاندی

en: For image
fa_IR: برای تصویر

en: For input field
fa_IR: برای زمینه ورودی

en: Foreground color
fa_IR: رنگ پیش زمینه

en: Form
fa_IR: فرم

en: French
fa_IR: فرانسوی

en: From:
fa_IR: از:

en: From: %s
fa_IR: از: %s

en: Galician
fa_IR: گالیسی

en: Generate Tag
fa_IR: ساخت برچسب

en: Georgian
fa_IR: گرجستانی

en: German
fa_IR: آلمانی

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Gujarati
fa_IR: گجراتی

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Hindi
fa_IR: هندی

en: Hungarian
fa_IR: مجارستانی

en: Image settings
fa_IR: تنظیمات تصویر

en: Image size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Indian Bengali
fa_IR: هندی بنگالی

en: Indonesian
fa_IR: اندونزیایی

en: Input field settings
fa_IR: تنظیمات زمینه ورودی

en: Insert a blank item as the first option?
fa_IR: آیا یک آیتم خالی به عنوان اولین گزینه قرار داده شود؟

en: Irish
fa_IR: ایرلندی

en: Italian
fa_IR: ایتالیایی

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
fa_IR: یک افزونه ساخت فرم تماس دیگر، ساده اما انعطاف پذیر - بروزرسانی فایل زبان توسط قائم امیدی.

en: Korean
fa_IR: کره ای

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Latvian
fa_IR: لتونی

en: Lithuanian
fa_IR: لیتوانیایی

en: Macedonian
fa_IR: مقدونی

en: Mail
fa_IR: پست الکترونیکی

en: Mail (2)
fa_IR: پست الکتزونیکی 2

en: Make checkboxes exclusive?
fa_IR: آیا جعبه انتخاب به صورت انحصاری باشد؟

en: Make this checkbox checked by default?
fa_IR: آیا این جعبه انتخاب به صورت پیش فرض انتخاب شده است؟

en: Make this checkbox work inversely?
fa_IR: انجام معکوس جعبه انتخاب؟

en: Malay
fa_IR: ماله ای

en: Malayalam
fa_IR: مالایالامی

en: Maltese
fa_IR: مالتی

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Message Body:
fa_IR: متن پیام:

en: Message body:
fa_IR: متن پیام:

en: Messages
fa_IR: پیام

en: Name
fa_IR: نام

en: Norwegian
fa_IR: نروژی

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
fa_IR: توجه: برای استفاده از کد امنیتی شما به افزونه Really Simple CAPTCHA نیاز دارید.

en: Number (slider)
fa_IR: شماره (اسلایدر)

en: Number (spinbox)
fa_IR: شماره (جعبه چرخش)

en: Number format seems invalid.
fa_IR: فرمت شماره نامعتبر به نظر می رسد.

en: Number format that the sender entered is invalid
fa_IR: فرمت شماره ای که فرستنده وارد کرده، نامعتبر است.

en: Number is larger than maximum limit
fa_IR: شماره نسبت به حداکثر محدودیت بزرگتر است.

en: Number is smaller than minimum limit
fa_IR: شماره نسبت به حداقل محدودیت کوچکتر است.

en: Old code is also available.
fa_IR: کد قدیمی هم موجود است.

en: Or
fa_IR: یا

en: Persian
fa_IR: پارسی

en: Please accept the terms to proceed.
fa_IR: برای ادامه لطفا شرایط را بپذیرید.

en: Please fill the required field.
fa_IR: لطفا زمینه الزامی را پر کنید.

en: Polish
fa_IR: لهستانی

en: Portuguese
fa_IR: پرتغالی

en: Put a label first, a checkbox last?
fa_IR: برای اولین بار یک برچسب بگذارید، جعبه انتخاب در آخر گذاشته شود؟

en: Quiz
fa_IR: پرسش

en: Quizzes
fa_IR: پرسش ها

en: Radio buttons
fa_IR: دکمه های انتخابی

en: Required field?
fa_IR: زمینه اجباری است؟

en: Romanian
fa_IR: رومانیایی

en: Russian
fa_IR: روسی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Search Contact Forms
fa_IR: جستجوی فرم های تماس

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa_IR: جستجوی نتایج برای &#8220;%s&#8221;

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
fa_IR: فرستنده به پرسش، پاسخ صحیح نداده است.

en: Sender's message was failed to send
fa_IR: ارسال پیام با شکست مواجه شد.

en: Sender's message was sent successfully
fa_IR: پیام با موفقیت ارسال شد.

en: Sending ...
fa_IR: در حال ارسال . . .

en: Serbian
fa_IR: صربستانی

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shortcode
fa_IR: شرت کد

en: Sinhala
fa_IR: سینهالی

en: Slovak
fa_IR: اسلواکی

en: Slovene
fa_IR: اسلوونیایی

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Spanish
fa_IR: اسپانیایی

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject:
fa_IR: موضوع:

en: Subject: %s
fa_IR: موضوع: %s

en: Submission was referred to as spam
fa_IR: ارسال به عنوان هرزنامه ثبت شد.

en: Submit button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Swedish
fa_IR: سوئدی

en: Tagalog
fa_IR: تاگالوگ

en: Tamil
fa_IR: تامیل

en: Telephone number
fa_IR: شماره تلفن

en: Telephone number seems invalid.
fa_IR: شماره تلفن نامعتبر به نظر می رسد.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
fa_IR: شماره تلفنی که فرستنده ارسال کرده است نامعتبر است.

en: Text area
fa_IR: محل متن

en: Text field
fa_IR: زمینه متنی

en: Thai
fa_IR: تایلندی

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
fa_IR: کدی که فرستنده وارد کرده است با کد امنیتی مطابقت ندارد.

en: There are terms that the sender must accept
fa_IR: شرایطی وجود دارند که فرستنده باید بپذیرد.

en: There is a field that the sender must fill in
fa_IR: یک زمینه وجود دارد که فرستنده باید آن را پر کند.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
fa_IR: این فرم تماس حاوی زمینه های کد امنیتی است، اما کتابخانه های (GD و FreeType) در سرور شما موجود نیست.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa_IR: این فرم تماس حاوی زمینه های کد امنیتی است، اما پوشه موقتی برای این پرونده ها (%s) وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست. شما می توانید پوشه را ایجاد کنید یا سطح دسترسی را تغییر دهید.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa_IR: این فرم تماس حاوی زمینه های بارگذاری پرونده است، اما پوشه موقتی برای این پرونده ها (%s) وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست. شما می توانید پوشه را ایجاد کنید یا سطح دسترسی را تغییر دهید.

en: This date is too early.
fa_IR: این تاریخ بیش از حد زود است.

en: This date is too late.
fa_IR: این تاریخ بیش از حد دیر است.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
fa_IR: این ایمیل از فرم تماس در %1$s (%2$s) ارسال شده است.

en: This field requires author's URL
fa_IR: این زمینه نیازمند آدرس اینترنتی نویسنده است.

en: This field requires author's email address
fa_IR: این زمینه نیازمند آدرس پست الکترونیکی نویسنده است.

en: This field requires author's name
fa_IR: این زمینه نیازمند نام نویسنده است.

en: This file is too large.
fa_IR: این پرونده بیش از حد بزرگ است.

en: This file type is not allowed.
fa_IR: فرمت این پرونده مجاز نمی باشد.

en: This number is too large.
fa_IR: این شماره بیش از حد بزرگ است.

en: This number is too small.
fa_IR: این شماره بیش از حد کوچک است.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
fa_IR: برای استفاده از کد امنیتی شما به نصب افزونه <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> دارید.

en: To:
fa_IR: به:

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: URL
fa_IR: آدرس

en: URL seems invalid.
fa_IR: ادرس نامعتبر به نظر می رسد.

en: URL that the sender entered is invalid
fa_IR: آدرسی که فرستنده وارد کرده است نامعتبر است.

en: Ukrainian
fa_IR: اوکراینی

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Uploaded file is not allowed file type
fa_IR: فرمت پرونده بارگذاری شده مجاز نیست.

en: Uploaded file is too large
fa_IR: پرونده بارگذاری شده بیش از حد بزرگ است.

en: Uploading a file fails for PHP error
fa_IR: بارگذاری یک پرونده برای خطای PHP با شکست مواجه می شود.

en: Uploading a file fails for any reason
fa_IR: بارگذاری یک پروند به هر دلیلی با شکست مواجه می شود.

en: Use HTML content type
fa_IR: استفاده از فرمت HTML

en: Use mail (2)
fa_IR: استفاده از پست الکترونیکی 2

en: Use the default language (%s)
fa_IR: استفاده از زبان پیش فرض (%s)

en: Use this text as placeholder?
fa_IR: آیا از این متن به عنوان نگهدارنده مکان استفاده شود؟

en: Validation errors occurred
fa_IR: ارسال ناموفق

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
fa_IR: ارسال ناموفق. لطفا زمینه ها الزامی را پر کرده و دوباره دکمه ی ارسال را بزنید.

en: Vietnamese
fa_IR: ویتنامی

en: Wrap each item with <label> tag?
fa_IR: آیا هر آیتم با برچسب <label> قرار داده شود؟

en: Y/m/d
fa_IR: روز/ماه/سال

en: Y/m/d g:i:s A
fa_IR: سال/ماه/روز g:i:s A

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa_IR: شما می خواهید این فرم تماس را پاک کنید.
    آیا مطمئنید که می خواهید این افزونه را پاک کنید؟

en: You are not allowed to delete this item.
fa_IR: شما اجازه ندارید که این آیتم را پاک کنید.

en: You are not allowed to edit this item.
fa_IR: شما اجازه ندارید که این آیتم را ویرایش کنید.

en: Your Email
fa_IR: آدرس پست الکترونیکی شما

en: Your Message
fa_IR: پیام شما

en: Your Name
fa_IR: نام شما

en: Your answer is not correct.
fa_IR: پاسخ شما صحیح نیست.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
fa_IR: کمک شما برای بهتر شدن این افزونه لازم است.

en: Your entered code is incorrect.
fa_IR: کد وارد شده صحیح نیست.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
fa_IR: پیام شما با موفقیت ارسال شد. متشکریم.

en: bytes
fa_IR: بایت

en: optional
fa_IR: اختیاری
