Contact Form 7 - en to be translation catalogue (183 entries)

en: (required)
be: (Абавязкова)

en: (select language)
be: ( Абярыце мову )

en: * One choice per line.
be: * Адным з варыянтаў у кожнай радку.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
be: * Гэта азначае, што наведвальнік, які прымае тэрмін нявызначанымі яго.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
be: * Quiz|адказ (Напрыклад. 1+1=?|2)

en: Acceptable file types
be: Дапушчальныя тыпы файлаў

en: Acceptance
be: прыняцце

en: Add New
be: Дадаць

en: Additional Settings
be: Дадатковыя налады

en: Additional headers:
be: Дадатковыя загалоўкі:

en: Afrikaans
be: Афрыкаанс

en: Akismet judged the sending activity as spamming
be: Akismet судзіць адпраўкі дзейнасць як спам

en: Albanian
be: Албанская

en: Allow multiple selections?
be: Дазволіць множны выбар?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
be: Прымальныя typesAnd файл, змесціце гэты код у поле ўкладанні ніжэй.

en: And, put this code into the Mail fields below.
be: І, змесціце гэты код у палі паведамлення ніжэй.

en: Arabic
be: Арабская

en: Armenian
be: Армянскі

en: Background color
be: Колер фону

en: Bangla
be: Бенгальцька

en: Bosnian
be: Баснійская

en: Brazilian Portuguese
be: Бразільскі Партугальская

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: CAPTCHA
be: Captcha

en: Catalan
be: Каталонскі

en: Checkboxes
be: Сцяжкі

en: Chinese (Simplified)
be: Кітайскі ( спрошчаны)

en: Chinese (Traditional)
be: Кітайскі ( традыцыйны)

en: Choices
be: Выбары

en: Contact
be: Кантакт

en: Contact Form
be: Кантактны фармуляр

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
be: Кантактны фармуляр 7 мае патрэбу ў вашай падтрымцы. Калі ласка, падтрымайце сёння.

en: Contact Forms
be: Кантактныя формы

en: Contact form %d
be: Кантактная форма %d

en: Contact form created.
be: Кантактная форма створана.

en: Contact form deleted.
be: Кантактная форма выдаляецца.

en: Contact form saved.
be: Кантактная форма захаваная.

en: Copy
be: Копія

en: Copy this code and paste it into the form left.
be: Скапіюйце гэты код і устаўце яго ў форму злева.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
be: Скапіюйце гэты код і устаўце яго ў змесціва фішкі пост, старонку або тэкст.

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Czech
be: Чэшскі

en: Danish
be: Дацкая

en: Default value
be: значэнне па змаўчанні

en: Delete
be: Выдаляць

en: Docs
be: Дакументы

en: Donate
be: Ахвяраваць

en: Drop-down menu
be: Выпадальнае меню

en: Dutch
be: Галандская

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edit Contact Forms
be: Змяніць кантактныя формы

en: Email address seems invalid.
be: Адрас электроннай пошты здаецца несапраўдным.

en: Email address that sender entered is invalid
be: Адрас электроннай пошты адпраўніка, які ўведзены няслушна

en: Email field
be: Email полі

en: English
be: Англійская

en: Estonian
be: Эстонскі

en: FAQ
be: Ч.З.П.

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
be: Немагчыма адправіць паведамленне. Калі ласка, паспрабуйце пазней або звернецеся да адміністратара і іншым метадам.

en: Failed to upload file.
be: Не атрымалася загрузіць файл.

en: Failed to upload file. Error occurred.
be: Не атрымалася загрузіць файл. Памылка.

en: File attachments:
be: Прымацаваныя файлы:

en: File size limit
be: Максімальнага памеру файла

en: File upload
be: Перадача файлаў

en: Finnish
be: Фінская

en: For image
be: Для малюнка

en: For input field
be: Для поля ўводу

en: Foreground color
be: Колер пярэдняга плану

en: Form
be: Форма

en: French
be: Французская

en: From:
be: Ад:

en: From: %s
be: Ад: %s

en: Galician
be: Галіцка

en: Generate Tag
be: Стварэнне тэгаў

en: Georgian
be: Грузінскі

en: German
be: Нямецкі

en: Greek
be: Грэчаскі

en: Hebrew
be: іўрыт

en: Hindi
be: Хіндзі

en: Hungarian
be: Венгерская

en: Image settings
be: Налады малюнка

en: Image size
be: Памер выявы

en: Indonesian
be: інданезійская

en: Input field settings
be: Налады Поле ўводу

en: Insert a blank item as the first option?
be: Устаўце пусты пункт у якасці першага варыянту?

en: Italian
be: Італьянская

en: Japanese
be: Японская

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
be: Яшчэ адзін убудова кантактнай формы. Простая, але гнуткая.

en: Korean
be: Карэйская

en: Label
be: Этыкетка

en: Large
be: Вялікі

en: Latvian
be: Латышская

en: Lithuanian
be: Літоўскі

en: Macedonian
be: Македонскай

en: Mail
be: Пошта

en: Mail (2)
be: Пошта (2)

en: Make checkboxes exclusive?
be: Зрабіце сцяжкі эксклюзіўных?

en: Make this checkbox checked by default?
be: Зрабіць гэты сцяжок усталяваны па змаўчанні?

en: Make this checkbox work inversely?
be: Зрабіць гэты сцяжок працу назад?

en: Malay
be: Малайская

en: Malayalam
be: Малаялам

en: Medium
be: Серада

en: Message Body:
be: Цела паведамлення:

en: Message body:
be: Тэкст паведамлення:

en: Messages
be: Паведамлення

en: Name
be: імя

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
be: Заўвага: Каб выкарыстоўваць CAPTCHA, вам трэба Really Simple CAPTCHA убудова усталяваны.

en: Old code is also available.
be: Стары код таксама даступны.

en: Or
be: Або

en: Persian
be: Фарсі

en: Please accept the terms to proceed.
be: Калі ласка, прыміце ўмовы для працягу.

en: Please fill the required field.
be: Калі ласка, запоўніце неабходныя палі.

en: Polish
be: Польскі

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Put a label first, a checkbox last?
be: Змесціце цэтлік па-першае, сцяжок ў апошні раз?

en: Quizzes
be: Quiz

en: Radio buttons
be: Радыё кнопкі

en: Required field?
be: Абавязковае поле?

en: Romanian
be: румынская

en: Russian
be: Рускі

en: Save
be: Эканоміць

en: Send
be: Паслаць

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
be: Адпраўнік не ўваходзіць правільны адказ на віктарыне

en: Sender's message was failed to send
be: Паведамленне адпраўніка быў не ўдалося адправіць

en: Sender's message was sent successfully
be: Паведамленне адпраўніка было паспяхова адпраўлена

en: Sending ...
be: Адсылаю ...

en: Serbian
be: Сербская

en: Settings
be: Налады

en: Sinhala
be: Сынгальская

en: Slovak
be: Славацкая

en: Slovene
be: Славенская

en: Small
be: Невялікі

en: Spanish
be: Іспанская

en: Subject
be: Тэма

en: Subject:
be: Тэма:

en: Subject: %s
be: Тэма: %s

en: Submit button
be: Адправіць

en: Support
be: Падтрымка

en: Swedish
be: Шведская

en: Tamil
be: тамільская

en: Text area
be: Вобласць тэксту

en: Text field
be: Тэкставае поле

en: Thai
be: Тайская

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
be: Код, які адпраўнік ўвялі не супадае з праверачнай слова

en: There is a field of term that sender is needed to accept
be: Існуе вобласці тэрмін, які адпраўнік неабходна прыняць

en: There is a field that sender is needed to fill in
be: Існуе поле, якое адпраўнік неабходна запоўніць

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
be: Гэтая кантактная форма ўтрымлівае поля CAPTCHA, але неабходныя бібліятэкі ( GD і FreeType ) недаступныя на вашым серверы.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
be: Гэтая кантактная форма ўтрымлівае поля CAPTCHA, але часовую тэчку для файлаў (%s) не існуе ці не даступная для запісу. Вы можаце ствараць тэчкі ці змяніць яго дазвол ўручную.

en: This contact form contains [icl] tags, but they are obsolete and no longer functioning on this version of Contact Form 7. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">There is a simpler way for creating contact forms of other languages</a> and you are recommended to use it.
be: Гэтая кантактная форма ўтрымоўвае [icl] тэгаў, але яны састарэлі і больш не функцыянуе ў дадзенай версіі Contact Form 7. <a href="http://contactform7.com/2009/12/25/contact-form-in-your-language/#Creating_contact_form_in_different_languages" target="_blank">Існуе просты спосаб для стварэння кантактных формаў іншых моў</a> і вам рэкамендуецца яго выкарыстоўваць.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
be: Гэтая кантактная форма ўтрымлівае поля загрузкі файлаў, але часовую тэчку для файлаў (%s) не існуе, або не даступная для запісу. Вы можаце ствараць тэчкі ці змяніць яго дазвол ўручную.

en: This field requires author's URL
be: Гэтае поле патрабуе URL аўтара

en: This field requires author's email address
be: Гэтае поле патрабуе адрас электроннай пошты аўтара

en: This field requires author's name
be: Гэтае поле патрабуе імя аўтара

en: This file is too large.
be: Гэты файл занадта вялікі.

en: This file type is not allowed.
be: Гэты тып файла не дапускаецца.

en: This mail is sent via contact form on %1$s %2$s
be: Гэта пошта адпраўляецца праз кантактную форму на %1$s %2$s

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
be: Каб выкарыстоўваць CAPTCHA, вам трэба <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Plugin</a> убудова усталяваны.

en: To:
be: Да:

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Ukrainian
be: Украінскі

en: Untitled
be: Без назвы

en: Uploaded file is not allowed file type
be: Загружаны файл не дапускаецца тып файла

en: Uploaded file is too large
be: Загружаны файл занадта вялікі

en: Uploading a file fails for PHP error
be: Загрузка файла не выконваецца для памылкі PHP

en: Uploading a file fails for any reason
be: Загрузка файла не можа па любой прычыне

en: Use HTML content type
be: Выкарыстанне HTML- тып змесціва

en: Use mail (2)
be: Выкарыстанне пошты (2)

en: Use the default language (%s)
be: Выкарыстанне мовы па змаўчанні (%s)

en: Use this text as watermark?
be: Выкарыстоўвайце гэты тэкст у якасці вадзянога знака?

en: Validation errors occurred
be: Праверка памылакa

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
be: Праверка памылак. Калі ласка, пацвердзіце, палёў і прадставіць яго яшчэ раз.

en: Vietnamese
be: в'етнамскі

en: Wrap each item with <label> tag?
be: Абгарніце кожны элемент з <label> тэг?

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
be: Вы збіраецеся выдаліць гэтую кантактную форму.
    'адмяніць' каб спыніць 'OK' для выдалення.

en: Your Email
be: Ваш E - mail

en: Your Message
be: Ваша паведамленне

en: Your Name
be: Ваша імя

en: Your answer is not correct.
be: Ваш адказ не з'яўляецца правільным.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
be: Ваш уклад неабходны для стварэння гэтага плагіна лепш.

en: Your entered code is incorrect.
be: Ваш уведзены код няверны.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
be: Ваша паведамленне было паспяхова дасланы. Дзякуй.

en: bytes
be: байт

en: optional
be: Неабавязковы
